Зимова шина Ovation WV-688 235/65 R18 106H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Ovation WV-688 235/65 R18 106H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation WV-688 235/65 R18 106H
Усі ціни 10 →Шина Ovation WV-688 235/65 R18 106H | 3 771 грн. |
Ovation WV-688 (235/65R18 106H) | 3 898 грн. |
Ovation WV-688 235/65 R18 106H | 3 996 грн. |
Ovation WV-688 235/65 R18 106H 132009 | 4 146 грн. |
Шини Ovation WV-688 235/65 R18 106H | 4 070 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →