Зимова шина Firemax FM806 235/55 R19 105T
Відео 1Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Firemax FM806 235/55 R19 105T 235/55 R19 105 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM806 235/55 R19 105T
Усі ціни 10 →Шина Firemax FM806 235/55 R19 105T XL | 4 649 грн. |
Firemax FM806 (235/55R19 105T) | 4 719 грн. |
Firemax FM806 235/55 R19 105T XL | 4 860 грн. |
Firemax FM806 235/55 R19 105T XL 79524 | 5 010 грн. |
Шини Firemax FM806 235/55 R19 105T XL | 4 950 грн. |
ще 5 пропозицій
За такі гроші сама краща гума, яку я знаю, по снігу реально гребе, веде собі дуже впевнено на трасі, не шумити, не гудить. тільки позитивні емоції Поки що немає і сподіваюся не буде Тарс : користуюся Firemax FM806 215/60 R17 96T кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Firemax FM806 235/55 R19 105T
Ціни на Firemax FM806 235/55 R19 105T |
---|---|---|---|---|
Firemax FM806 235/55 R19 105T | від 4 649 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →