Склоочисник Oximo WC4005001
Oximo WC4005001
Довжина пасажирського
500 мм
Кріплення
Push Button (19mm)
Купити Oximo WC4005001
Щітка склоочисника OXIMO 600/500 мм (WC4005001) WC4005001
+ 22 балів ITbox, безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Довжина 2 - 500 мм, Push button 19 мм (середня кнопка), зима, літо, 2 шт
Поскаржитись
безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Довжина 2 - 500 мм, Push button 19 мм (середня кнопка), зима, літо, 2 шт
Поскаржитись
Щітки склоочисника (двірники) Oximo Audi Q3 11-/Q5 08-/A5/A7 09-, кт 2 шт, (WC4005001)
Маркетплейс: Rozetka.ua  MTVA З нами 7 років
Щітка склоочисника OXIMO 600/500 мм (WC4005001)
Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
Щітка склоочисника безкаркасна 600+500мм 2шт кріплення C-Type OXIMO WC4005001