Склоочисник Oximo WC400500
Oximo WC400500
Тип
безкаркасна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
2 шт.
Довжина основного
600 мм
Довжина пасажирського
500 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Push Button (19mm)
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oximo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oximo.
Купити Oximo WC400500
Щітка склоочисника OXIMO 600+500мм (WC400500) WC400500
+ 26 балів ITbox, безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Довжина 2 - 500 мм, Push button 19 мм (середня кнопка), зима, літо, 2 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Довжина 2 - 500 мм, Push button 19 мм (середня кнопка), зима, літо, 2 шт
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Щітки склоочисника (двірники) Oximo Volkswagen Tiguan 08-, кт 2 шт, (WC400500)
Маркетплейс: Rozetka.ua  MTVA З нами 7 років
Щітка склоочисника OXIMO 600+500мм (WC400500)
Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
Щітка склоочисника безкаркасна 600+500мм 2шт кріплення C-Type OXIMO WC400500