Епілятор Panasonic ES-EY90 (ES-EY90-A503)
Відео 1Фото 16 |
Panasonic ES-EY90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic ES-EY90
Усі ціни 9 →Епілятор Panasonic ES-EY90-A520 | 3 959 грн. |
Епілятор Panasonic ES-EY90-A520 | 4 686 грн. |
Panasonic ES-EY90-A520 | 4 999 грн. |
Depilator PANASONIC ES-EY90-A503 | 6 490 грн. |
Епілятор Panasonic ES-EY90-A503 | 6 109 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →