Електробритва Panasonic ES-LS9A (ES-LS9A-K820)
Відео 5Фото 22 |
Panasonic ES-LS9A |
|
Флагманська модель сіткової електричної бритви від іменитого японського бренду, орієнтована на вимогливих користувачів та чоловіків із підвищеною чутливістю шкіри. Обладнана Li-Ion-акумулятором та інноваційною плаваючою головкою спеціальної конструкції, що включає шість окремих бриючих елементів. Комплектується фірмовою зарядною станцією, яка також може виконувати ретельне очищення бритви.
Виробником позиціонується як модель класу преміум, що гарантує бездоганну якість та безпеку сухого та вологого гоління. Ключовою особливістю бритви Panasonic ES-LS9A стала конструкція плаваючої головки 22D, яка може рухатися у 10 напрямках. Удосконалений механізм підвісу дозволяє лезам рухатися в 12 напрямках (незалежно один від одного по вертикалі та горизонталі), забезпечуючи рівномірний та оптимальний тиск по контуру підборіддя та щік для швидкого, чистого та м'якого гоління.
На окрему згадку заслуговує система адаптивного регулювання потужності, яка автоматично регулює потужність двигуна залежно від жорсткості щетини, що зрізається. Корпус бритви повністю водонепроникний, що дозволяє застосовувати ефективні пом'якшувальні засоби у вигляді піни або гелю. Вбудований інформаційний LCD-дисплей дозволяє швидко оцінити рівень залишкового заряду. Запасу енергії достатньо на 50 хв роботи, а швидка 3-хвилинна підзарядка дасть змогу поголитися ще раз.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic ES-LS9A
Усі ціни 15 →Електробритва Panasonic Series 900+ ES-LS9A | 14 399 грн. |
Електробритва Panasonic ES-LS9A-K820 | 14 799 грн. |
Електробритва Panasonic ES-LS9A-K820 | 14 060 грн. |
Бритва PANASONIC ES-LS9A | 14 124 грн. |
Електробритва чоловіча Panasonic ESLS9AK803 | 20 170 грн. |
Бритва навіть дуже гарна!! Голить добре і головне швидко. Максимум 3-4 рази по одній ділянці потрібно провести, а як правило з першого разу голить 2-х або навіть 3-х денну щетину. Порівняно з іншими бритвами, реально крута бритва! Реально коштує своїх грошей, Браун майже вдвічі дорожчий, але голосніший і слабший! Шум істотно нижчий, ніж у інших сіткових бритв. Самоочищення чистить та сушить відмінно!
У комплекті олія для змащення! Автоблокування. Чи не дорога заправка на самоочищення. Потрібно правильно виставити на самоочищенні бритву, щоб вона заряджалася!
Контейнер на самоочищенні без кришки. Алексей Богатченко: користуюся Panasonic ES-LS9A менше місяця |