IP-телефон Panasonic KX-HDV230
Фото 4 |
Panasonic KX-HDV230
Тип:дротовий
Протоколи:SIP
Кількість VoIP-акаунтів:16
Всі характеристики
Характеристики KX-HDV230
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic KX-HDV230
Усі ціни 6 →Системна консоль Panasonic KX-HDV20RU White для KX-HDV230/330RU (40 кнопок | 3 529 грн. |
Системная консоль Panasonic KX-HDV20RU White для KX-HDV230/330RU (40 кнопо | 3 108 грн. |
Блок живлення для телефонів KX-UT670 та KX-HDV230/330/430 Panasonic KX-A42 | 1 031 грн. |
Системна консоль Panasonic KX-HDV20RU White для KX-HDV230/330RU (40 кнопок | 3 841 грн. |
Системная консоль Panasonic KX-HDV20RU White для KX-HDV230/330RU (40 кнопо | 4 066 грн. |
Системна консоль Panasonic KX-HDV20RU White для KX-HDV230/330RU (40 кнопок | 4 270 грн. |
Додаткові функції і можливості ip-телефона Panasonic KX-HDV230:
- 24 програмовані кнопки (2 сторінки по 12 кнопок)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →