Panasonic RZ-B100W
Відео 5Фото 25 |
Panasonic RZ-B100W |
|
Порівняно недорогі повністю бездротові TWS-навушники від Panasonic, головним чином примітні середньої автономію і можливість регулювання гучності безпосередньо з навушників. Але в цілому перед нами досить класична, як для цього цінового діапазону, модель у форм-факторі вкладишів і з мінімальним додатковим функціоналом. Спеціальна форм ніжки навушників покращує їх фіксацію у вусі користувача.
За відтворення звуку в навушниках Panasonic RZ-B100W відповідають динамічні випромінювачі розмірами по 13 — мм-вельми непоганий показник, як для техніки цього типу. Підключення до смартфону, ноутбука або іншого джерела сигналу здійснюється по бездротовому протоколу Bluetooth v 5.0, який забезпечує надійне з'єднання в радіусі до 10 м. Самі по собі навушники здатні «грати» до 4 год, ну а комплектний кейс забезпечує їм можливість швидкої підзарядки для ще 16 год роботи. Для зарядки кейса використовується інтерфейс USB-C. передбачений захист від пилу і вологи за стандартом IPX4 — піт або дрібний дощ навушникам не страшні, а ось купатися їм категорично не можна. Сам кейс виготовлений з білого матового пластику, має компактні розміри і зручно поміщається навіть в кишеню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RZ-B100W
Усі ціни 25 →Навушники Panasonic RZ-B100WDGCK Black | 999 грн. |
Бездротові навушники Panasonic RZ-B100WDGCW | 999 грн. |
Бездротові навушники TWS Panasonic RZ-B100WDGCK Black | 1 299 грн. |
Наушники Panasonic RZ-B100WDGCW Tws White | 1 809 грн. |
Навушники Bluetooth Panasonic RZ-B100WDGCW White | 999 грн. |
2 1 1 2 |
Іноді мені треба саме вкладиші
У вусі займають одне єдине вірне положення Дівчатам вважаю не підійдуть
Мабуть багато надписів Panasonic У мене з часом викликають дискомфорт Але головний мінус - вони постійно блимають коли вже підключилися, з помірною частотою, але нащо було таке робити взагалі не розумію. Відносно довга година заряджання. See Sea: користуюся Panasonic RZ-B100W менше місяця |
Не раджу, гроші на вітер Звук Якість збирання, глюки, перестав заряджатися лівий навушник, а потім розсипався. |
Ідеальні навушники фірми Panasonic для повсякденного використання Якісне звучання, підтримка аудіо кодеків SBC та AAC, чудовий дизайн навушника "з ніжкою", надежний футляр, ніколи не підводили під час дзвінків як гарнітуру і головне- відмінне співвідношення ціна-якість За 2 роки не виявив Сергей Грищенко: користуюся Panasonic RZ-B100W більше року |
З одного боку навушники сконструйовані так, що їх можна розмістити у вусі лише одним чином і ніяк інакше (нарешті). Є така виємка спеціальна за яку чіпляється. А з іншого боку від цього з часом втомлюється та хочеться поправити навушники або витягнути та відпочити. Можливо комусь ця конструкція підійде ідеально.
Можливо ще голос краще чути співрозмовнику буде при дзвінках з такою ніжкою, ще не перевірявши.
Цілком звук у них не відразливий, нормальний. Є сенсорне керування, але дивне якесь: на одному навушнику регулюється гучність, на іншому вперед/назад.
Кейс зручний, діставати навушники зручно.
Коли підключаються до смартфону у навушниках жіночий голос сповіщає про це, але з розсінхроном, як так! Хоча потім вони працюють нормально і цього ефекту вже немає.