Panasonic RB-M500B
Відео 9Фото 8 |
Panasonic RB-M500B |
|
Повнорозмірні бездротові навушники, які можуть похвалитися хорошою посадкою, привабливим зовнішнім виглядом і тривалою автономною роботою. Перед нами класична модель з повнорозмірною накладною конструкцією типу Over-Ear. Рама металева, з регульованим узголів'ям і поворотними чашами. Амбушюри з екошкіри, відрізняються ефектному розташуванню і забезпечують м'яку комфортну посадку.
Мікрофон спочатку вбудований в корпус, що дозволяє використовувати навушники в якості бездротової гарнітури — користувачеві не потрібно діставати телефон, щоб відповісти на вхідний дзвінок. При цьому сполучення зі смартфоном або іншим джерелом сигналу здійснюється за допомогою надійного та енергоефективного інтерфейсу Bluetooth v 5.0 з радіусом дії до 10 м. За відтворення звуку в навушниках Panasonic RB-M500B відповідають 40-мм динамічні драйвера, здатні відтворювати класичний частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц.
Панель управління механічна, розміщена на одній з чашок і втоплена практично врівень з корпусом. Вбудовані акумулятори забезпечують до 30 год безперервного прослуховування музики в повністю автономному режимі. При цьому для повної перезарядки девайсу потрібно всього 4 ч.втім, модель цілком можна використовувати і в класичному дротовому режимі, для чого в комплектації передбачений відповідний кабель з інтерфейсом mini-Jack (3.5 мм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RB-M500B
Усі ціни 37 →Навушники Panasonic RB-M500BGE-C | 3 599 грн. |
Навушники Panasonic RB-M500BGE-C White | 2 999 грн. |
Бездротові навушники Panasonic RB-M500BGE-C | 2 999 грн. |
Наушники Panasonic RB-M500BGE-C White | 3 011 грн. |
Навушники Panasonic RB-M500BGE-K | 3 599 грн. |
В цілому хороша модель з одним але. Використовувати їх з окулярами дуже складно. Десь за годинку-дві, від тиску амбушур на дужки окулярів, за вухами починає дуже боліти (у місці де дужки торкаються голови). Важливе уточнення: у мене пластикова оправа з досить товстими дужками, як на металевих очках з тонкими дужками не скажу. -Звук хороший (важко порівняти з якимись топовими моделями, я не аудіофіл, не осуджуйте)
- Дизайн 10/10 , сірий колір дуже подобається - Басреактор на 1-2 рівні бомба, 3 рівень для мене вже занадто - Добре тримають заряд -амбушурі тиснути на окуляри (можливо це у всіх повнорозмірних навушниках, це мої перші, нема з чим порівняти)
-досить легко залишити царапини на корпусі. Їх не видно, лише під певним кутом можна помітити, тому це не зовсім мінус (фото поцарапи додам) Stas s: користуюся Panasonic RB-M500B менше місяця |
Сидять зручно, не тиснуть, але басів у них стільки, що вони глушать все інше, шукатиму далі. посадка зручна, симпатичні дуже багато басів |
Загалом гарні навушники. Зручна посадка на голові.
Але один момент просто виморожує: при відтворенні через Bluetooth і одночасно увімкненим посиленням басу на тлі трохи хрипить звук, що бісить постійно, тому що його чітко чути на спокійній ділянці треку. Дуже шкода, що фірмова фішка глючна виявилася Гарний звук
Зручна посадка Постійний хрип на фоні Alex Moskhovskiy: користуюся Panasonic RB-M500B менше місяця |