Panasonic RZ-B100W
Видео 5Фото 25 |
Panasonic RZ-B100W |
|
Сравнительно недорогие полностью беспроводные TWS-наушники от Panasonic, главным образом примечательные средней автономию и возможность регулировки громкости напрямую с наушников. Но в целом перед нами достаточно классическая, как для этого ценового диапазона, модель в форм-факторе вкладышей и с минимальным дополнительным функционалом. Специальная форм ножки наушников улучшает их фиксацию в ухе пользователя.
За воспроизведение звука в наушниках Panasonic RZ-B100W отвечают динамические излучатели размерами по 13-мм — весьма неплохой показатель, как для техники этого типа. Подключение к смартфону, ноутбуку или другому источнику сигнала осуществляется по беспроводному протоколу Bluetooth v 5.0, который обеспечивает надежное соединение в радиусе до 10 м. Сами по себе наушники способны «играть» до 4 ч, ну а комплектный кейс обеспечивает им возможность быстрой подзарядки для еще 16 ч работы. Для зарядки кейса используется интерфейс USB C. Предусмотрена защита от пыли и влаги по стандарту IPX4 — пот или мелкий дождь наушникам не страшны, а вот купаться им категорически нельзя. Сам кейс изготовлен из белого матового пластика, имеет компактные размеры и удобно помещается даже в карман.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Panasonic.
Купить Panasonic RZ-B100W
Все цены 23 →Навушники Panasonic RZ-B100WDGCW White | 999 грн. |
Бездротові навушники Panasonic RZ-B100WDGCW | 999 грн. |
Наушники Panasonic RZ-B100WDGCW Tws White | 1 811 грн. |
Навушники Bluetooth Panasonic RZ-B100WDGCW White | 999 грн. |
Panasonic RZ-B100WDGCK | 2 199 грн. |
2 1 1 2 |
Іноді мені треба саме вкладиші
У вусі займають одне єдине вірне положення Дівчатам вважаю не підійдуть
Мабуть забагато надписів Panasonic В мене з часом викликають дискомфорт Але головний мінус - вони постійно блимають коли вже підключились, з помірною частотою але нащо було таке робити взагалі не розумію. Відносно довгий час заряджання. See Sea: пользуюсь Panasonic RZ-B100W менее месяца |
Не советую, деньги на ветер Звук Качество сборки, глюки, перестал заряжаться левый наушник, а потом рассыпался. |
Ідеальні навушники фірми Panasonic для повсякденного використання Якісне звучання, підтримка аудіо кодеків SBC та AAC, чудовий дизайн навушника "з ніжкою", надійний футляр, ніколи не підводили під час дзвінків в якості гарнітури і головне- відмінне співвідношення ціна-якість За 2 роки не виявив Сергей Грищенко: пользуюсь Panasonic RZ-B100W более года |
З одного боку навушники сконструйовані так, що їх можна розмістити у вусі лише одним чином і ніяк інакше (нарешті). Є така виємка спеціальна за яку чіпляєються. А з іншого боку від цього з часом втомлюється та хочеться поправити навушники або вийняти та відпочити. Можливо комусь ця конструкція підійде ідеально.
Можливо ще голос краще чути співрозмовнику буде при дзвінках з такою ніжкою, ще не перевіряв.
Цілком звук в них не відразливий, нормальний. Є сенсорне керування, але дивне якесь: на одному навушнику регулюється гучність, на іншому вперед/назад.
Кейс зручний, діставати навушники зручно.
Коли підключаються до смартфону у навушниках жіночій голос сповіщає про це, але з розсінхроном, як так! Хоча потім вони працюють нормально і цього ефекту вже немає.