Panasonic RB-HX220
Відео 7Фото 11 |
Panasonic RB-HX220 2020 рікзнімний кабель |
|
Легкі і стильні накладні бездротові навушники закритого типу з технологією X-Bass, вбудованим мікрофоном і можливістю кабельного підключення. Мають зручне складане наголів'я, скромну вагу (180 г) і хорошу автономність (до 23 год при гучності 80%), що робить їх зручним варіантом для повсякденного використання. У складеному вигляді легко поміщаються в невелику сумку або рюкзак.
Пружне оголів'я з делікатною екошкіряною обробкою і м'які амбушюри гарантують надійне утримання на голові. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, що віддають перевагу надійній персональній акустиці з вираженим басовим акцентом. Пропонуються в чотирьох варіантах стриманих колірних рішень. Для бездротового підключення навушників Panasonic RB-HX220 до джерела цифрового аудіосигналу використовується інтерфейс Bluetooth, який забезпечує стабільний зв'язок на відстані до 10 м.
Завдяки роз'єму для кабельного підключення, можуть працювати з аналоговими джерелами. Якісні динамічні випромінювачі з 40-мм діафрагмою і неодимовими магнітами дають енергійне басове звучання, прекрасно підходить для сучасної популярної і електронної танцювальної музики. Вбудований мікрофон дозволяє використовувати навушники як бездротову hands-free гарнітуру для голосового зв'язку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RB-HX220
Усі ціни 126 →Навушники Panasonic RB-HX220BEE-K | 1 199 грн. |
Навушники Panasonic RB-HX220BEES Gray | 1 199 грн. |
Бездротові навушники Panasonic RB-HX220BEE-S RB-HX220BEES | 1 199 грн. |
PANASONIC RB-HX220BEE-S | 1 103 грн. |
Бездротові навушники Panasonic RB-HX220BEE-S Gray | 1 199 грн. |
2 2 0 0 |
Не знаю куди я дивувався коли купував ці навушники Понравилося всього три речі, це звук негайний, комбіноване підключення та автономність батареї. Все інше страх. Купивши ці диво навушники за два місяці перед війною, на них була гарантія пів року. Через три місяці спочатку переодично відключався а згодом і перестав працювати правий динамік. Бо вже була війна в сервіс я їх не міх віднести, перепоявши сам із інших навушників. Потім через кілька тижнів зламався пластик біля одного вуха, я зібравши на сталеву скобу, а потім з іншого боку, тож відремонтував, а коли блін вони зламалися посередині, я їх викинув! І всі ці поломки були за пів року |
Легкі, зручні Дуже крихкий пластик. Луснула дужка з лівого боку. Дуже шкода. Користувалися дуже обережно. Наталья Новаковец: користуюся Panasonic RB-HX220 кілька місяців |
Пластик дуже слабкий. Через 3,5 місяці дбайливого користування луснула дужка біля правого вуха. Механічні пошкодження не підпадають під гарантію. Добре тримає батерея. Жахливий крихкий пластик. Відсутність запчаснтин для ремонту. Олександр: користуюся Panasonic RB-HX220 кілька місяців |