Panasonic RZ-B110W
Відео 4Фото 10 |
Panasonic RZ-B110W |
|
Бездротові внутрішньоканальні навушники від Panasonic з підключенням по протоколу зв'язку Bluetooth v 5.3 в радіусі до 10 м. Навушники мають комфортну та надійну посадку завдяки технології Ergofit з канальною структурою. Їхня цільова аудиторія — користувачі, які ведуть активний спосіб життя. Panasonic RZ-B110W озброюється 10-міліметровими динамічними випромінювачами з охопленням частотного діапазону від 20 Гц до 20 кГц.
Любителів басів порадує технологія XBS (eXtra Bass System), призначена для посилення низьких частот. Навушники отримали підтримку кодека AAC і можливість роботи з голосовими помічниками (Google Assistant / Apple Siri). У питанні автономності слухачі мають право розраховувати на 6 годин відтворення музичних композицій, а комплектний футляр продовжує термін автономної роботи навушників до 26 годин. За 15 хв. перебування в кейсі навушники накопичують достатньо заряду для наступного марафону прослуховування аудіотреків тривалістю до 70 хв. Вологозахист моделі заявлений на рівні IPX4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RZ-B110W
Усі ціни 44 →Навушники Panasonic RZ-B110W IPX4 (RZ-B110WDG-K) Black | 999 грн. |
Навушники Panasonic RZ-B110W Black (RZ-B110WDG-K) | 999 грн. |
Бездротові навушники Panasonic RZ-B110W Black (RZ-B110WDG-K) RZ-B110WDG-K | 999 грн. |
Наушники PANASONIC RZ-B110WDG-K | 883 грн. |
Навушники бездротові TWS Panasonic RZ-B110WDG-K Black | 999 грн. |