Хлібопічка Panasonic SD-R2530KTS
Відео 2Фото 12 |
Panasonic SD-R2530KTS |
|
Просунута і багатофункціональна хлібопічка, яка може стати відмінним доповненням для будь-якої сучасної кухні. Модель не тільки випікає хлібобулочні вироби та здобу, апарату під силу готувати варення, а також варити компот та пельмені. Загалом у пристрої передбачено 28 різних кулінарних програм. Прилад використовує подвійний контроль температури, всередині та зовні робочої камери, що дозволяє гарантувати високу якість термообробки.
Хлібопічка Panasonic SD-R2530KTS оснащена унікальним тістомісом, який готує тісто за таким же принципом, як у професійних пекарнях. Ця модель дозволяє вручну настроювати деякі параметри приготування. Так, користувач може на власний розсуд визначати час замішування тіста, а також час витримки та запікання. Апарат оснащений диспенсером із можливістю автоматичного дозування інгредієнтів. Це професійна модель, що дає можливість експериментувати з формою та вмістом хлібобулочних виробів. Техніка розрахована на просте та швидке приготування практично всіх видів хліба: на дріжджах і без, на заквасці, без глютену та інше. Апарат гарантує високу якість випікання домашнього хліба. Потужність пристрою не перевищує 550 Вт, що робить модель максимально економічною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic SD-R2530KTS
Усі ціни 14 →Хлібопічка Panasonic SD-R2530KTS-A З Додатковою Лопаткою Для Житнього Тіст | 9 199 грн. |
Хлібопіч Panasonic SD-R2530KTS | 6 299 грн. |
Panasonic SD-R2530KTS | 12 900 грн. |
Panasonic Хлібопічка PANASONIC SD-R2530KTS 640830 | 8 099 грн. |
Хлебопечь PANASONIC SD-R2530KTS | 6 299 грн. |