ЖК-панель Panasonic TH-75BQE1 75 "
Panasonic TH-75BQE1 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:TN+film, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI
Вбудована функція інтерактивної дошки, не обов'язково підключати джерело сигналу.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Panasonic TH-75BQE1 75 "
Усі ціни 8 →Panasonic TH-75BQE1 | 142 147 грн. |
Монітор Panasonic TH-75BQE1 | 142 147 грн. |
Panasonic TH-75BQE1 | 145 614 грн. |
Panasonic TH-75BQE1 | 138 680 грн. |
Panasonic Th-75Bqe1W - 190.5cm (75) - Led - 3840x2160 Pixels - 400 Cd/M² - | 133 988 грн. |
ще 3 пропозиції