Розетка Panasonic WNTC02052WH-UA білий
Panasonic WNTC02052WH-UA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic WNTC02052WH-UA білий
Усі ціни 8 →Розетка Panasonic Arkedia Slim двойная с заземлением, белая WNTC02052WH-UA | 163 грн. |
Panasonic WNTC02052WH-UA | 115 грн. |
Panasonic WNTC02052WH-UA 22898 | 189 грн. |
Розетка 2-а з/з Panasonic Arkedia Slim (WNTC02052WH-UA) | 107 грн. |
Розетка Panasonic Arkedia Slim подвійна із заземленням Біла (WNTC02052WH-U | 115 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Panasonic WNTC02052WH-UA
Ціни на Panasonic WNTC02052WH-UA |
---|---|---|---|---|
Panasonic WNTC02052WH-UA білий | від 107 грн. | 8 пропозицій | ||
Panasonic WNTC02052SL-UA сріблястий | від 236 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic WNTC02052DG-UA сірий | від 236 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →