Сейф Paritet-K GRIFFON FS.50.K
Фото 21 | Товар застарів 5 679 грн. Тип: тільки вогнестійкий; Внутрішній об'єм (л): 44; Країна-виробник сейфа: Україна; Клас стійкості до злому: H0 клас; Клас вогнестійкості: 30 хв; Замок: ключ; Модель замку: STUV; Можливість кріплення; Незалежних відділень (шт): 1; Кількість полиць (шт): 1; Касова комірка (трейзер) |
Paritet-K GRIFFON FS.50.K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Paritet-K GRIFFON FS.50.K
Ціни на Paritet-K GRIFFON FS.50.K |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON FS.30.K | від 10 200 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON FS.30.E | від 11 069 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON FS.32.K | від 11 339 грн. | 15 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON FS.32.E | від 12 231 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON FS.45.K | від 13 416 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON FS.45.K.E | від 18 480 грн. | 6 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON FS.45.E | від 15 455 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON FS.57.K | від 14 448 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON FS.57.K.E | від 19 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON FS.57.E | від 16 770 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON FS.70.K | від 18 320 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON FS.70.K.E | від 22 890 грн. | 8 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON FS.70.E | від 19 428 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →