Сейф Paritet-K GRIFFON GLT.125.K
Фото 22 |
Paritet-K GRIFFON GLT.125.K |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Купити Paritet-K GRIFFON GLT.125.K
Усі ціни 18 →Сейф Griffon GLT.125.K Hunter | 6 780 грн. |
Сейф оружейный Griffon GLT.125.K | 6 780 грн. |
Сейф оружейный HUNTER GLT.125.K | 6 780 грн. |
Сейф HUNTER GLT.125.K | 5 932 грн. |
GRIFFON GL.125.K.T | 6 780 грн. |
Сейф з вітчизняного родоводу Paritet-K GRIFFON GLT.125.K навряд чи довго встоїть проти злому, проте зі своєю основною місією — зберіганням гладкоствольної або травматичної зброї — модель справляється «на ура».
Під 3 ствола
За один раз сейф здатний прийняти на борт 3 ствола довжиною до 1.1 м. Для їхнього зберігання передбачений пересувний фрезерований ложемент. Верхню частину простору єдиного внутрішнього відділення відбирає під свої потреби трейзер для боєприпасів, який замикається на власний ключ. Ось тільки його ємність залишає бажати кращого — принаймні, про це кажуть володарі сейфа.
Внутрішня сторона дверей
Амуніцію і засоби по догляду за зброєю можна розмістити у навісних поличках. Також на внутрішній стороні дверей розташовані тримачі для двох шомполів різних калібрів. За непотрібністю додаткове обладнання легко знімається. Дверні завіси при цьому захищені від спилювання завдяки внутрішньому розміщення.
На сторожі захисту
Вміст сейфа знаходиться під захистом сувальдного замку з двома сталевими ригелями, а щоб зловмисники не забрали його з собою (вага виробу становить всього-на-всього 24 кг) в конструкції моделі передбачені анкерні вузли для кріплення до стіни. Товщина власних стінок сейфа складає 1.2 мм, а дверей — 2.4 мм. Так, це небагато, проте з огляду на демократичну ціну Paritet-K GRIFFON GLT.125.K очікувати від нього надздібностей в плані надійності не доводиться.
Модификації Paritet-K GRIFFON GLT.125.K
Ціни на Paritet-K GRIFFON GLT.125.K |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON GLT.125.K | від 5 932 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.110.K | від 5 135 грн. | 16 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.140.K | від 6 370 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.150.K | від 8 400 грн. | 15 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.340.K | від 7 514 грн. | 18 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.340.E | від 10 992 грн. | 15 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.470/26.K | від 11 260 грн. | 6 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.470/35.K | від 11 286 грн. | 6 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.470/35.E | від 13 911 грн. | 2 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.700.K | від 16 536 грн. | 8 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON GLT.700.E | від 19 239 грн. | 9 пропозицій |