Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   PARLUX

Фен PARLUX Alyon

Фото - Фен PARLUX Alyon
Відео 15Фото 15
PARLUX Alyon
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2250 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
4
Холодне повітря
Функції
іонізація
Насадки і комплектація
концентратор 2 шт.
Петля для підвішування
Довжина кабелю
3 м
Вага
485 г
Офіційний сайт
parlux.in.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2018

Яскрава і прогресивна модель, представлена на ринку італійською компанією від бренду PARLUX, який спеціалізується у справі випуску професійних фенів для волосся. Техніка може бути впевнено зарахована до рішень професійного типу. Володіючи потужністю 2250 Вт, модель швидко сушить волосся і укладає їх, тому затребувана насамперед у середовищі професійних перукарів. В комплекті є дві замикаються насадки-сопла, які концентрують виходить потік повітря, забезпечуючи об'ємно і швидке укладання.

Вбудований інноваційний нікель-хромовий нагрівач, який має систему підтримки потрібної температури — користувачеві доступно для регулювання чотири температурні режими та додатковий режим холодного повітря», який максимально дбайливо укладає волосся, не пошкоджуючи навіть кінчики. Також виробники передбачили два режими швидкості, так що робота фена легко адаптується під індивідуальні вимоги.

Перемикачі панелі управління розташовані трохи збоку — це незвично, але досить зручно і зовсім не заважає в роботі. Фен PARLUX Alyon використовує технологію Ceramic & Ionic, завдяки чому керамічні елементи іонізують волосся, роблять їх більш гладкими і здоровими. Вбудований спеціальний «глушник», так що модель працює з мінімальним шумом. Окремої уваги також заслуговує довгий шнур живлення — цілих 3 метри. Модель важить 485 р і представлена на ринку в 8 яскравих колірних рішеннях.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PARLUX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PARLUX.

Купити PARLUX Alyon

Усі ціни 9 →

Фен Parlux Alyon 2250W (S0574050)

Фен Parlux Alyon 2250W – це потужний та сучасний інструмент для професійного і домашнього використання, який поєднує високу п... щеродуктивність з технологіями для догляду за волоссям. Завдяки потужності 2250 Вт він швидко сушить і укладає волосся, зменшуючи час роботи. Інноваційна іонізація нейтралізує статичну електрику, запобігає кучерявості та надмірній сухості, зберігаючи блиск і
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 562 грн.

Парлюкс IB404

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
7 827 грн.

Професійний Фен для волосся Parlux Alyon

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smart4Dim З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 999 грн.

Фен Parlux Alyon Pink

Parlux Alyon Pink — потужний професійний фен 2250 Вт для швидкого й бережного сушіння волосся з керамічною та іонізаційною те... щехнологіями, що зменшують електризування, додають блиску й захищають від пересушування; три температурні режими й два рівні потоку повітря дозволяють адаптувати стайлінг під будь-який тип волосся, функція холодного обдуву закріплює укладку, а комплектний
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 189 грн.

Фен Parlux Alyon Pink

Parlux Alyon Pink — потужний професійний фен 2250 Вт для швидкого й бережного сушіння волосся з керамічною та іонізаційною те... щехнологіями, що зменшують електризування, додають блиску й захищають від пересушування; три температурні режими й два рівні потоку повітря дозволяють адаптувати стайлінг під будь-який тип волосся, функція холодного обдуву закріплює укладку, а комплектний
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 199 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на PARLUX Alyon

Відеоогляди