Твердопаливний котел Paskal DUO 25 25 кВт
Фото 3 | 48 000 грн. Купити! Твердопаливний котел Paskal DUO 25 кВт DUO00025Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Paskal DUO 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Всі характеристики
Характеристики DUO 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paskal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paskal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Paskal DUO 25
Ціни на Paskal DUO 25 |
---|---|---|---|---|
Paskal DUO 15 15 кВт | від 30 686 грн. | 3 пропозиції | ||
Paskal DUO 20 20 кВт | від 45 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Paskal DUO 25 25 кВт | від 48 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Paskal DUO 35 35 кВт | від 53 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Paskal DUO 50 50 кВт | від 85 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Paskal DUO 99 99 кВт | від 150 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →