Стабілізатор напруги Luxeon LDW-500 0.5 кВА / 300 Вт
Luxeon LDW-500 0.5 кВА / 300 Вт
0.5 кВА / 300 Вт1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 300 Вт
Вхідна напруга:140-260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Luxeon LDW-500 0.5 кВА / 300 Вт
Усі ціни 11 →Стабилизатор напряжения LUXEON LDW-500 (Черный) | 1 638 грн. |
Стабілізатор напруги Luxeon LDW-500 (білий) | 1 617 грн. |
Стабілізатор напруги LUXEON LDW-500 (білий) | 1 450 грн. |
Стабилизатор напряжения LUXEON LDW-500 (Белый) | 1 638 грн. |
Стабілізатор напруги Luxeon LDW-500 | 1 617 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Luxeon LDW-500
Ціни на Luxeon LDW-500 |
---|---|---|---|---|
Luxeon LDW-500 0.5 кВА / 300 Вт | від 1 450 грн. | 11 пропозицій | ||
Luxeon LDW-1000 1 кВА / 600 Вт | від 1 556 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →