Бінокль Pentax 8x21 UCF R
Фото 5 |
Pentax 8x21 UCF R
Тип:універсальний
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:21 мм
Поле зору на 1 км:108 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Всі характеристики
Характеристики 8x21 UCF R
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax 8x21 UCF R
Усі ціни 14 →Бінокль Pentax 8x21 UCF-R Black (62209) | 4 199 грн. |
Бинокль Pentax 8x21 UCF-R Black (62209) 930270 | 4 199 грн. |
Бінокль Pentax 8x21 UCF-R Black (62209) 930270 | 4 199 грн. |
Бінокль Pentax 8x21 UCF-R Black 62209 (930270) | 4 846 грн. |
Бінокль Pentax 8x21 UCF-R Black 62209 (930270) 930270 | 4 545 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →