Бінокль Pentax AD 9x32 WP
Pentax AD 9x32 WP
Кратність збільшення:9 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 1 км:117 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:500 г
Всі характеристики
Характеристики AD 9x32 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax AD 9x32 WP
Усі ціни 22 →Бінокль Pentax AD 9X32 WP (62791) | 13 565 грн. |
Бінокль Pentax AD 9х32 WP Green (62791) 930217 | 14 130 грн. |
Бінокль Pentax AD 9X32 WP Green (62791) | 14 130 грн. |
Бинокль Pentax AD 9X32 WP (62791) 930217 | 14 130 грн. |
Бінокль Pentax AD 9X32 WP (62791) 930217 | 14 130 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →