Вбудована мікрохвильова піч Perfelli BM 202 BIX
Фото 10 |
Perfelli BM 202 BIX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BM 202 BIX
Усі ціни 15 →Perfelli Perfelli BM 202 BIX | 7 469 грн. |
Perfelli BM 202 BIX | 8 999 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Perfelli Bm 202 Bix | 7 018 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Perfelli Bm 202 Bix | 7 012 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Perfelli BM 202 BIX | 7 469 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →