Вбудована мікрохвильова піч Minola BWO 2022 SS
Фото 10 |
Minola BWO 2022 SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola BWO 2022 SS
Усі ціни 16 →Minola BWO 2022 SS | 7 124 грн. |
Minola Minola BWO 2022 SS | 7 124 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Minola BWO 2022 SS | 6 768 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Minola Bwo 2022 Ss | 7 125 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Minola Bwo 2022 Ss | 7 125 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →