Електродуховка Perfelli Trimo 37
Perfelli Trimo 37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli Trimo 37
Електрична піч Perfelli trimo 37 black | 3 507 грн. |
Електрична піч Perfelli trimo 37 grey | 3 507 грн. |
Електрична піч Perfelli trimo 37 white | 3 507 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →