Зимова шина Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T
Відео 2Фото 3 |
Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T |
|
Нешипована зимова шина турецької «породи» з розгалуженим малюнком протектора класичної V-подібної структури. У самому центрі протектора автогуми пущено нерозривне ребро жорсткості, від якого розходяться гілки блоків медіальної зони. Між ними і плечевинамі розташовані багатогранні «кігті» для поліпшення зчіпних властивостей при підкоренні засніжених або зледенілих поверхонь. Додаткові зачепні кромки сформовані густою мережею хвилястих ламелей.
Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T має розвинену дренажну систему з поперечними канавками від центру до країв бігової доріжки. По ним з контактної плями відводиться вода, сльота і талий сніг, що дає можливість мінімізувати ризик відчути на своїй шкурі ефекти слешпленінга або аквапланування. Шина виготовлена з еластичної гумової суміші, характеризується малошумністю при коченні і високим рівнем їздового комфорту, що надається. А головне, за неї не доведеться переплачувати на етапі придбання підходящого зимового «взуття» для легковиків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Купити Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T
Усі ціни 15 →Шина Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T | 2 185 грн. |
Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T | 2 808 грн. |
Petlas Glacier W661 (205/65R15 94T) | 2 753 грн. |
Petlas Glacier W661 205/65 R15 94T | 2 619 грн. |
PETLAS Glacier W661 205/65R15 94T | 2 646 грн. |