Зимова шина Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107R
Усі ціни 16 →Шина Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107/105R | 3 701 грн. |
Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107/105R PR8 | 3 931 грн. |
Petlas Fullgrip PT935 205/65 R16C 107/105R | 4 772 грн. |
Зимние шины Petlas Fullgrip PT935 205/65 R16C 107/105R 1000825747 | 3 953 грн. |
Зимова шина PETLAS Fullgrip PT935 205/65R16C 107/105R | 4 218 грн. |
ще 11 пропозицій
Купив у розмірі 205 65 р16с на Віваро лонг для міжобласних поїздок родиною. Твердо тримає трасу, повороти. По сніжній кашці та бруду гребе дуже добре. Тверда з боків (порівнював з Китайчиками, які продавлюються пальцями). Добре балансується. При обертанні колеса протектор самоочищується від сніжної кашки та бруду за рахунок малюнка протектора. Чи не галаслива на трасі. Доступна ціна. немає користуюся Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 121R менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107R
Ціни на Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 105T | від 3 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107R | від 3 701 грн. | 16 пропозицій | ||
Petlas Full Grip PT935 205/65 R16C 107T | від 3 350 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →