Сковорода Petromax FP40-T 40 см
![]() |
Petromax FP40-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petromax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petromax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Petromax FP40-T
| Ціни на Petromax FP40-T |
|---|---|---|---|---|
| Petromax FP15-T 15 см | від 1 100 грн. | 4 пропозиції | ||
| Petromax FP20-T 20 см | від 1 925 грн. | 4 пропозиції | ||
| Petromax FP25-T 25 см | від 1 926 грн. | 5 пропозицій | ||
| Petromax FP30-T 30 см | від 2 266 грн. | 5 пропозицій | ||
| Petromax FP35-T 35 см | від 3 575 грн. | 3 пропозиції | ||
| Petromax FP40-T 40 см | від 4 895 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →