Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Petromax

Сковорода Petromax FP35-T 35 см

Фото - Сковорода Petromax FP35-T 35 см
Фото 13
Petromax FP35-T
Колір
Тип
класична
Розмір
35 см
Діаметр дна
30.1 см
Об'єм
3.5 л
Вага
4.7 кг
Матеріал сковороди
кераміка
Матеріал ручок
чавун
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
носик для зливу
допоміжна ручка
використання в духовці
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
petromax.de
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petromax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petromax.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Petromax FP35-T 35 см

Сковорода чавунна Petromax Fire Skillet з довгою ручкою 35 см (1017-fp35-t)

Маркетплейс: MAUDAU  Terra Incognita З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 682 грн.

Сковорода чавунна Petromax Fire Skillet fp35 з довгою ручкою 30 см (4250435700181)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 575 грн.

Сковорода чавунна Petromax Fire Skillet з довгою ручкою 35 см (1017-fp35-t)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Petromax FP35-T 35 см

Модификації Petromax FP35-T

Ціни на Petromax FP35-T
Petromax FP15-T 15 смвід 1 100 грн.4 пропозиції
Petromax FP20-T 20 смвід 1 925 грн.4 пропозиції
Petromax FP25-T 25 смвід 1 926 грн.5 пропозицій
Petromax FP30-T 30 смвід 2 266 грн.5 пропозицій
Petromax FP35-T 35 смвід 3 575 грн.3 пропозиції
Petromax FP40-T 40 смвід 4 895 грн.1 пропозиція