Мультипіч Philips 3000 Series Airfryer L HD9100/80
Фото 6 |
Philips 3000 Series Airfryer L HD9100/80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 3000 Series Airfryer L HD9100/80
Усі ціни 7 →Фритюрниця Philips HD9100/80 | 2 839 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Philips HD9100/80 | 3 276 грн. |
Philips HD9100/80 | 2 890 грн. |
Мультипіч Philips HD9100/80 | 2 999 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Philips HD9100/80 | 3 199 грн. |
PHILIPS HD9100/80 | 3 656 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Philips HD9100/80 | 3 194 грн. |