Мультипіч Philips Connected Airfryer HD9255
Відео 4Фото 18 |
Philips Connected Airfryer HD9255 |
|
Дистанційне керування за допомогою програми NutriU. Сумісність із додатком Amazon Alexa.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Connected Airfryer HD9255
Усі ціни 9 →Philips Airfryer 5000 Series Connected HD9255/30 | 5 200 грн. |
Фритюрниця Philips HD9255/60 | 4 509 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Philips Airfryer 5000 Series Connected HD9255/ | 5 168 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Philips Airfryer 5000 Series Connected HD9255/3 | 4 899 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Philips Airfryer 5000 Series Connected HD9255/3 | 5 144 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
7 встановлених програм. Функція підтримки температури.