ЖК панель Philips 55BDL6051C 54.6 "
Фото 6
Очікується у продажу
в списокмої списки
Philips 55BDL6051C 54.6 "
Діагональ:54.6 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 9 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.2 • 6xHDMI v2.0, DVI, DVI-D, LAN
55" дисплей на базі ОС Android 9. Вбудований Wi-Fi модуль. Вбудована пам'ять 32 Гб та оперативна пам'ять 4 Гб.
Всі характеристики
Характеристики 55BDL6051C
Колір
ТипРК-панель
Діагональ54.6 "
Сенсорний екран / мультитач, 10 торкань /
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)9 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність1 300:1
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Підключення
Передача відеоDVI
DVI-D
DisplayPort v1.2 / 1 вхід, 1 вихід /
6xHDMI v2.0 / 4 входи, 2 виходи /
USB-C (DP Alt Mode)
USB-A хаб2x2.0, 2x5Gbps
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
COM-порт (RS-232)
Функції та можливості
Портретний режим
Вбудовані динаміки
Потужність звуку40 Вт / 2x20 Вт /
Кардридер / microSD до 1 ТБ /
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x400 мм
Споживана потужність300 Вт / 0.5 Вт в режимі очікування /