Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 "
Відео 1Фото 7 |
Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 "
27 "31.5 "
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 0.5 мс, MPRT 0.5 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 "
Усі ціни 16 →Philips 32M2C5500W/00 | 22 299 грн. |
Монитор 31.5" Philips Evnia 32m2c5500w/00 | 23 638 грн. |
TFT 31,5" Philips 32M2C5500W, QHD, VA, 240Hz, 0,5ms, изогнутый, HDMI, DP, | 22 204 грн. |
Монітор Philips 32M2C5500W/00 | 21 999 грн. |
Philips Монітор Philips 32M2C5500W/00 | 21 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips Evnia 32M2C5500W
Ціни на Philips Evnia 32M2C5500W |
---|---|---|---|---|
Philips Evnia 27M2C5500W 27 " | від 12 599 грн. | 43 пропозиції | ||
Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 " | від 19 080 грн. | 16 пропозицій |