Монітор Philips 34B2U3600C 34 " чорний (34B2U3600C/00)
Фото - Монітор Philips 34B2U3600C 34 "  чорний
Фото 7
Philips 34B2U3600C 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:3 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.0, LAN
Всі характеристики
Характеристики 34B2U3600C
Колір
Типмонітор
Діагональ34 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність3 500:1
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (NTSC)104 %
Колірне охоплення (sRGB)120 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка / 1xUSB-A B.C 1.2 /
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
Функції та можливості
Функції та можливостіKVM-перемикач
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Поворот екрана / +- 180° /
Регулювання висоти / 180 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність28 Вт
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхТ)807x575x287 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)807x369x107 мм
Вага10.4 кг
Вага без підставки7.8 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Маркування виробника
34B2U3600C/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 37 →
Philips Монітор Philips 34B2U3600C/00 Black 34
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор 34" Philips 34B2U3600C/00
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
Монітор Philips 34" VA 120Hz 34B2U3600C/00 (UA)
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Монітор 34" Philips 34B2U3600C, WQHD, VA, 120Гц, вигн., HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, чорний 34B2U3600C/00