Монітор Philips 27E2N2500 27 " чорний (27E2N2500/00)
Фото - Монітор Philips 27E2N2500 27 "  чорний
Фото 5
Philips 27E2N2500 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • HDMI v2.0
Монітор Philips 27E2N2500 відрізняється широкими кутами огляду, має збільшену до 120 Гц частоту зміни кадрів, характеризується стандартною контрастністю і яскравістю — відповідно 1500:1 і 300 ніт. При казуальному геймінгу можна розраховувати на хорошу швидкодію, оскільки відгук заявлений на позначці в 1 мс за MPRT і 4 мс GtG. Загальний комфорт при роботі та зниження навантаження на зір зокрема забезпечує підтримка декількох профільних функцій, у тому числі фільтрації синього випромінювання LowBlue і спеціального режиму для комфортного читання з дисплея EasyRead. З інших особливостей моделі варто відзначити сучасні інтерфейси для передачі відеосигналу — по одному DisplayPort v 1.4 і HDMI 2.0, можливість настінного монтажу (при використанні кріплень стандарту VESA 100x100 мм) і доволі тонкі рамки (заявлений статус Ultra Slim Bezel).
Всі характеристики
Характеристики 27E2N2500
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Глибина кольору16.7M Colors
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.0
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність13 Вт / 25 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)C
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)616x454x200 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)616x359x33 мм
Вага3.22 кг
Вага без підставки2.85 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
27E2N2500/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 36 →
Монітор 27" Philips 27E2N2500 (27E2N2500/00) 27E2N2500/00
Монітор 27" Philips 27E2N2500 (27E2N2500/00) / Philips / 8 біт / 27" / 2K QHD 2560x1440 / IPS / 120Hz / 1ms / Широкоформатні... ще(16:9) / 300 cd/m² / 1 500:1 / 13W / 100x100 / 36міс. / 00-00086331
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 27E2N2500/00 Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монiтор 27" Philips 27E2N2500/00
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор Philips 27E2N2500/00 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 120 Гц / Adaptive Sync