Монітор Philips 24B2N3200J 23.8 " чорний (24B2N3200J/00)
Фото - Монітор Philips 24B2N3200J 23.8 "  чорний
Фото 7
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 24B2N3200J
Колір
Типмонітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Колірне охоплення (sRGB)110 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
USB-A хаб4x5Gbps / 1xB.C 1.2 /
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 180° /
Регулювання висоти / 150 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність12 Вт
Клас енергоспоживання (new)C
Габарити (ШхВхТ)542x499x228 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)542x320x85 мм
Вага5.57 кг
Вага без підставки3.55 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Маркування виробника
24B2N3200J/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 36 →
Монітор 24" Philips 24B2N3200J (24B2N3200J/00) 24B2N3200J/00
Монітор 24" Philips 24B2N3200J (24B2N3200J/00) / Philips / 8 біт / 23.8" / Full HD 1920x1080 / IPS / 120Hz / 1ms (MPRT) / Шир... щеокоформатні (16:9) / 300 cd/m² / 1 500:1 / 12W / 100x100 / 24міс. / 00-00084845
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 24B2N3200J/00 Black 23.8
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор Philips 24B2N3200J/00 Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Монітор PHILIPS 24B2N3200J/00 Black
Офіційний партнер Philips
FOXTROT.UA
Philips 24B2N3200J/00
Монітор Philips 24B2N3200J/00 – це сучасний варіант екрана для вашого робочого або ігрового простору, що забезпечує відмінну... щеякість зображення завдяки передовим технологіям. Його діагональ у 23.8 дюймів ідеально підходить для тих, хто цінує баланс між розміром екрана і зручністю розміщення на столі. Оснащений IPS-матрицею, цей монітор вражає неймовірно широкими кутами огляду 178/178 градусів, що дозволяють насолоджуватися якісним зображенням з будь-якого кута. Це робить його ідеальнішим рішенням для перегляду фотографій, відео та роботи з графічними задачами, де важливі точність кольорів та стала яскравість. Монітор забезпечує удосконалену якість зображення завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080, що дозволяє відтворювати детальні та яскраві кадри з високою яскравістю у 300 кд/м² та вражаючою статичною контрастністю 1500:1. Динамічна контрастність, що сягає величезних 50 000 000:1, гарантує глибші чорні кольори й яскравіші білі. Ще однією перевагою є частота оновлення 120 Гц, що надає надзвичайно плавні рухи, особливо в динамічних сценах ігрових або відео. Технологія Adaptive-Sync синхронізує оновлення екрана з вашою відеокартою для ще більш плавного сприйняття зображень. Обладнаний технологіями поліпшення зображення, такими як EasyRead, SmartImage, Eyesafe та Flicker Free, цей монітор забезпечує комфортний перегляд, мінімізуючи навантаження на очі та захищаючи від шкідливого синього світла. Інтерфейс підключень включає всі необхідні порти: 1 х DisplayPort, 4 x USB 3.2, 1 х HDMI, 1 х VGA та 1 х USB Type-B, що робить підключення до будь-якого обладнання легким і зручним. Монітор також підтримує регулювання положення: регулювання по висоті, нахилу, поворот екрана (Pivot) та поворот монітора (Swivel), що гарантує максимальний комфорт використання. Система VESA 100x100 мм забезпечує простоту монтажу на кріпленнях. Монітор оснащений вбудованими колонками потужністю 2 x 2 Вт, що дозволяє насолоджуватися мультимедіа без потреби у зовнішній аудіосистемі. Особлива увага приділена USB-концентратору, який дозволяє легко заряджати пристрої, підключені до монітора. Цей багатофункціональний монітор Philips – це не лише технологічно просунуте обладнання, а й стильний елемент інтер'єру, здатний підвищити комфорт і ефективність вашої роботи чи відпочинку. Завдяки мінімалістичному дизайну з тонкими рамками, ви зможете повністю зануритися в світ цифрового контенту.