Стерилізатор Philips Avent SCF291/00
Відео 1Фото 11 |
Philips Avent SCF291/00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCF291/00
Усі ціни 15 →Стерилизатор Avent электрический 3 в 1 scf291/00 | 3 614 грн. |
Стерилізатор Philips AVENT 2 в 1 Advanced (SCF291/00) SCF291/00 | 3 555 грн. |
Philips Стерилізатор 3-в-1 SCF291/00 | 3 499 грн. |
Philips AVENT Стерилізатор Philips AVENT 2 в 1 Advanced (SCF291/00) SCF291 | 3 555 грн. |
Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer SCF291/00 стерилізатор 1 кс | 2 635 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →