Підігрівач дитячого харчування Philips Avent SCF355/00
Відео 3Фото 5 |
Philips Avent SCF355/00 |
|
Режими підігрівання: розморожування, підігрівання молока для ємностей до 180 мл, підігрівання харчування, підігрівання молока для ємностей більше 180 мл
Відсутнє гнучке регулювання температури
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCF355/00
Усі ціни 14 →PHILIPS Avent SCF355/00 | 2 499 грн. |
Подогреватель бутылочек Avent электрический scf355/09 | 2 108 грн. |
Підігрівач Philips Avent SCF355/00 | 2 200 грн. |
PHILIPS Avent SCF355/00 | 2 499 грн. |
Підігрівач Philips AVENT Advanced з функцією розморозки молока (SCF355/09) | 2 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Час розігріву при 20°С:
- 3 хв 60 - 150 мл
- 4 хв 180 - 210 мл
- 5 хв 290 - 330 мл
РекомендуємоПорівняти в таблиці →