Лампочка Philips Hue Single Bulb GU10
Фото 3 |
Philips Hue Single Bulb GU10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Hue Single Bulb GU10
Усі ціни 25 →Philips Philips Hue GU10 5.2W(57W) 2700K White Bluetooth Dimm (92900195350 | 1 090 грн. |
Розумна лампа Philips Hue GU10, White, BT, DIM 929001953505 | 1 090 грн. |
Розумна лампа Philips Hue GU10, 5.2W(57Вт), 2700K, Bluetooth, з димером (W | 1 099 грн. |
PHILIPS Hue GU10, 5.2W(57Вт), 2700K, White, Bluetooth, диммируемая (929001 | 799 грн. |
Розумна лампа Philips Hue GU10, 5.2W(57Вт), 2700K, White, Bluetooth, з рег | 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →