Лампочка Philips MasterColour CDM-T Elite 150W 3000K G12 (928094705125)
Philips MasterColour CDM-T Elite 150W 3000K G12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips MasterColour CDM-T Elite 150W 3000K G12
Усі ціни 6 →Лампочка Philips MASTERC CDM-T Elite 150W/930 G12 1CT/12 (928094705125) | 1 372 грн. |
Лампа металлогалогенная Philips MASTERC CDM-T Elite 150W/930 G12 1CT/12 92 | 1 158 грн. |
Лампочка Philips MASTERC CDM-T Elite 150W/930 G12 1CT/12 (928094705125) 92 | 1 376 грн. |
Philips Лампочка Philips MASTERC CDM-T Elite 150W/930 G12 1CT/12 (92809470 | 1 376 грн. |
Лампочка Philips MASTERC CDM-T Elite 150W/930 G12 1CT/12 (928094705125) | 1 341 грн. |
Лампочка Philips MASTERC CDM-T Elite 150W/930 G12 1CT/12 (928094705125) | 1 427 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →