Лампочка Philips Hue Starter Kit E27 White 3 pcs
Фото 4 |
Philips Hue Starter Kit E27 White 3 pcs |
|
Базовий комплект включає три розумні лампи, блок управління Hue Bridge, пульт дистанційного управління Hue Dimmer, мережевий кабель Ethernet і адаптер електроживлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Hue Starter Kit E27 White 3 pcs
Усі ціни 18 →PHILIPS Hue White (Bridge, Dimmer, лампа E27 3 шт) (929001821620) | 3 399 грн. |
Лампа світлодіодна-смарт Philips Hue 2700 K White, стартовий комплект (Bri | 5 089 грн. |
PHILIPS Hue White (Bridge, Dimmer, лампа E27 3 шт) (929001821620) | 3 399 грн. |
Умная лампочка Philips Стартовий комплект Hue White, E27 3шт (929001821620 | 4 187 грн. |
Philips Hue White: Bridge, Dimmer, лампа E27 3шт (929001821620) | 4 990 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →