Лампочка Philips Hue 5.5W 2700K E14 2 pcs
Фото 3 |
Philips Hue 5.5W 2700K E14 2 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Hue 5.5W 2700K E14 2 pcs
Усі ціни 25 →Philips Philips Led Hue E14 5.5W(40W) 2700K Bluetooth Dim набор 2 шт (9290 | 1 690 грн. |
Комплект ламп Philips Hue E14, White, BT, DIM, 2шт 929002039904 | 1 690 грн. |
Розумна лампочка Philips Hue E14 White 2шт. (929002039904) | 1 690 грн. |
PHILIPS Hue E14, 5.5W(40Вт), 2700K, White, Bluetooth, диммируемая, 2шт (92 | 1 199 грн. |
Лампа світлодіодна-смарт Philips Hue E14, 5.5 W (40 Вт), 2700 K, White, Bl | 1 669 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →