Лампочка Philips PL-S 9W UV G23
Philips PL-S 9W UV G23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PL-S 9W UV G23
Лампа PHILIPS PL-S 9W/01/2P (лікування захворювання шкіри) | 1 890 грн. |
Лампа PHILIPS PL-S 9W/01/2P (лікування захворювань шкіри) | 1 880 грн. |
Лампа для лікування псоріазу Philips PL-S 9W/01/2P G23 (927901700121) | 3 698 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →