Лампочка Philips Master SON-T APIA Plus Xtra 100W 2000K E40 (928150219230)
Philips Master SON-T APIA Plus Xtra 100W 2000K E40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Master SON-T APIA Plus Xtra 100W 2000K E40
Лампочка Philips MST SON-T APIA Plus Xtra 100W E40 1SL/12 (928150219230) | 2 326 грн. |
Лампочка Philips MST SON-T APIA Plus Xtra 100W E40 1SL/12 (928150219230) 9 | 2 181 грн. |
Лампочка Philips MST SON-T APIA Plus Xtra 100W E40 1SL/12 (928150219230) 9 | 2 517 грн. |
Philips Лампочка Philips MST SON-T APIA Plus Xtra 100W E40 1SL/12 (9281502 | 2 517 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →