LED лампа Philips Ultinon LED C5W-30 1pcs (11860ULWX1)
Philips Ultinon LED C5W-30 1pcs |
|
Довжина лампи – 30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Ultinon LED C5W-30 1pcs
Led лампа ultinon fest sv8.5-8 1w 6000к 30 мм PHILIPS, 11860ULWX1 | 321 грн. |
Світлодіодна лампа Philips 11860ULWX1 Festoon LED 6000K 30mm 12V B1 | 288 грн. |
Світлодіодна лампа LED Philips Ultinon Festoon C5W/C10W 11860ULWX1 30mm 60 | 398 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →