Автолампа Philips X-tremeVision Pro150 H7 2pcs (12972XVPS2)
Philips X-tremeVision Pro150 H7 2pcs 1 шт2 шт |
|
Яскраві та довговічні галогенові лампочки як джерело головного світла або для протитуманок. Лампи світять на 150% яскравіше за звичайні «галогенки», що забезпечує підвищення безпеки поїздок у темну пору доби. Колірна температура Philips X-tremeVision Pro150 H7 складає близько 3400 К. Говорячи простою мовою, лампа випромінює біле світло з жовтуватим відтінком. Потужність світлового потоку становить 1500 лм.
Лампочка заточена під використання у фарах легкових автотранспортних засобів з напругою бортживлення 12 В. Сама модель споживає 55 Вт потужності. Виріб призначений для встановлення в цоколь H7 з базою PX26d. Ключова особливість будови лампи – кварцове скло у конструкції колби з характерними синіми смужками. Називається воно Diamond Precision, також для скла властива підвищена стійкість до температурних коливань та тиску. Термін служби у лампочок серії досягає 450 годин. У стандартній упаковці поставляється два екземпляри галогенних ламп.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips X-tremeVision Pro150 H7 2pcs
Усі ціни 19 →Автолампа Philips 55W H7 X-treme VISION PRO +150, 3700K, 2шт/блістер (1297 | 939 грн. |
Автолампа галогеновая 55W PHILIPS 12972XVPS2 | 877 грн. |
Лампа Philips галогенова 12V H7 55W Px26D X-Treme Vision Pro150 (2шт) (PS1 | 921 грн. |
Автолампа Philips H7 X-treme VISION PRO +150, 3700K, 2шт/блістер (12972XVP | 730 грн. |
Лампа галогеновая Philips H7 X-tremeVision Pro150 +150 55W 12V 12972XVPS2 | 1 271 грн. |
Модификації Philips X-tremeVision Pro150 H7 2pcs
Ціни на Philips X-tremeVision Pro150 H7 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips X-tremeVision Pro150 H7 1pcs | від 404 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips X-tremeVision Pro150 H7 2pcs | від 730 грн. | 19 пропозицій |