Автолампа Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs (12972RGTS2)
Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs 1 шт2 шт |
|
Яскраві автолампочки, що позиціонуються як аналог «спортивного» головного світла (що б це не означало, але саме так заявляє виробник). Порівняно зі звичайними «галогенками» модель забезпечує приріст яскравості до 200%, причому вона цілком придатна для доріг загального користування. Лампа сумісна з цоколями H7 на борту легкових автотранспортних засобів з напругою живлення 12 В. Дальність світлового променя на 80 м перевищує мінімальне нормативне значення, прописане для галогенних лампочок головного світла.
Світлопропускна здатність Philips Racing Vision GT200 H7 покращує градієнтне покриття колби, а за точність світлового променя в конструкції відповідає кварцове скло, випущене за фірмовою методикою Philips Diamond Precision. Колірна температура освітлення від лампи становить 3500К - це яскраве біле світло з вираженою жовтизною. Термін служби для моделі заявлено протягом 250 годин безперервного світіння. У стандартній упаковці поставляються дві автолампочки серії Philips Racing Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs
Усі ціни 22 →Автолампа галогеновая 55W PHILIPS 12972RGTS2 | 1 032 грн. |
Автолампа Philips H7 RACING VISION +200, 55W PX26d, 2шт блістер (12972RGTS | 1 099 грн. |
Автолампа Philips H7 RACING VISION +200, 2 шт блістер (12972RGTS2) | 1 106 грн. |
Автолампа Philips H7 RACING VISION +200, 2 шт блістер (12972RGTS2) 12972RG | 855 грн. |
Philips Автолампи PHILIPS 12972RGTS2 H7 12V 55W RacingVision GT200 +200 | 1 199 грн. |
Модификації Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs
Ціни на Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips Racing Vision GT200 H7 1pcs | від 432 грн. | 13 пропозицій | ||
Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs | від 855 грн. | 22 пропозиції |