Автолампа Philips VisionPlus H4 2pcs
Фото 5 |
Philips VisionPlus H4 2pcs 1 шт2 шт |
|
Галогенна автолампа у фари головного світла, використання якої передбачається на борту легкових транспортних засобів. Живлення лампочки налагоджено від бортових мереж з напругою 12 В. Модель припадає на час гніздам з цоколем H4 і базою P43t. Philips VisionPlus H4 випромінює потужне спрямоване світло зі збільшеною приблизно на 60% яскравістю (у порівнянні порівняно з мінімальними вимогами до «галогенок»).
Світловий промінь від лампи добиває приблизно на 25 м далі за звичайну відстань, що дозволяє раніше помічати перешкоди на дорозі, чітко бачити розмітку і дорожні знаки при їзді за кермом у темну пору доби. Чи жарт, при швидкості руху під 80 км/год яскраве світло від лампочки скорочує час реакції водія майже на 1 сек. Колірна температура світіння моделі становить 3250 К. Максимальний термін безперервної служби лампи дорівнює близько 400 годин. Виріб поставляється комплектом з двох екземплярів, що дозволяє зробити заміну лампочок головного світла відразу в обох фарах легкової машини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips VisionPlus H4 2pcs
Усі ціни 26 →Лампа Philips галогенова 12V H4 60/55W P43T-38 Visionplus +60 (2шт) (PS123 | 443 грн. |
Автолампа Philips галогенова 60/55W (12342 VP S2) 12342 VP S2 | 370 грн. |
Philips Автолампа Philips галогенова 60/55W (12342 VP S2) 12342 VP S2 | 370 грн. |
PHILIPS 12342VPC2 | 329 грн. |
Автолампа Philips H4 VisionPlus, 2шт (12342VPS2) | 383 грн. |
Модификації Philips VisionPlus H4 2pcs
Ціни на Philips VisionPlus H4 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips VisionPlus H4 1pcs | від 175 грн. | 9 пропозицій | ||
Philips VisionPlus H4 2pcs | від 319 грн. | 26 пропозицій |