Ксенон Philips Xenon Vision D1S 1pcs (85415VIC1)
Philips Xenon Vision D1S 1pcs |
|
Модель про запас для заміни ксенонової лампи, що перегоріла, в одній фарі, що поєднується за параметрами світіння з робочою лампочкою в іншій фарі машини. Підбирається лампа під ідентичну за характеристиками модель з Xenon Vision лінійки під цоколь D1S. Джерело головного світла забезпечує чудову видимість дорожнього полотна та знаків у будь-яких умовах пересування. Інтенсивне біле світло від лампи з колірною температурою близько 4300 К допомагає водію зберігати концентрацію уваги та швидше реагувати на екстрені ситуації.
Дорога висвітлюється поступово без затінених ділянок та відблисків. При цьому виключається можливість засліплення зустрічних автотранспортних засобів. Колба Philips Xenon Vision D1S виготовляється з високоміцного кварцового скла з посиленою стійкістю до температурних перепадів та вібрацій. Покриття колби оберігає елементи лампи від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Термін експлуатації ксенонової лампочки згідно з технічною документацією становить аж до 2500 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Xenon Vision D1S 1pcs
Усі ціни 38 →Ксеноновая лампа Philips Vision D1S 85415VIC1 (1шт.) | 2 391 грн. |
Ксеноновая лампа Philips d1s X-treme Vision 85415 vi s1 | 2 372 грн. |
Автолампа ксеноновая PHILIPS 85415 VI C1 | 2 398 грн. |
Автолампа ксеноновая PHILIPS 85415 VI C1 | 2 599 грн. |
Автолампа Philips ксенонова (85415 VI C1) | 2 394 грн. |