Підсилювач Pioneer A-10AE
Відео 2Фото 4 |
Pioneer A-10AE
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):30 Вт
Виходів REC:1 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики A-10AE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer A-10AE
Усі ціни 7 →Pioneer A-10AE Black офіційна гарантія | 12 999 грн. |
Підсилювач Pioneer A-10AE Black | 14 000 грн. |
Pioneer A-10AE Black | 13 300 грн. |
Підсилювач Pioneer A-10AE Black | 13 199 грн. |
Стерео підсилювач Pioneer A-10AE Black | 14 000 грн. |
Pioneer A-10AE Silver офіційна гарантія | 12 999 грн. |
Підсилювач Pioneer A-10AE Silver | 13 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →